Geri dönüşüm için oldukça önemli olan bez çanta imalatı ve kullanımı günümüzde bir oldukça fazla kullanılmaktadır. Doğa dostu ve uzun süreli sorunsuz kullanım sağlanabilen en ideal çanta çeşidi olmaktadır. Oldukça geniş bir alanda kullanılan bez çanta modelleri kullanım rahatlı olarak da promosyon çanta olarak da bilinmektedir.

Bez çanta marketi olarak işimiz üretim ve kaliteden ödün vermeden en iyi malzemeyi en uygun fiyatlar ile kullanıcısına sunulmaktadır. Bir çok firmanın aksine belirli bir sınırı olmadan dilediğiniz adet yada kilo da alım yapabilirsiniz. Baskılı bez çanta, baskısız bez çanta yada toptan bez çanta olarak siparişler oluşturabilirsiniz.

Baskılı Bez Çanta

Firmanızın reklamını en şekilde bez çanta üzerinden yapabilirsiniz. Çantanın üzerinde bulunan firma logosu yada sloganı günümüzde en iyi reklam biçimi olarak kullanılmaktadır. Baskılı bez çanta dilediğiniz ebatlarda ve kilolarda sipariş oluşturabilirsiniz. Firmamıza göndereceğiniz baskı modeli için ekstra grafik tasarım desteğimizde bulunmasından ötürü 1. sınıf kalitede baskı olacaktır.

Birbirinden farklı boyutlarda ve renklerdeki baskılı bez çanta modellerini adet yada toptan olarak sipariş vererek, bez çanta modellerinin pazarlama gücünü fark edebilirsiniz. Baskılı bez çanta imalatı en kaliteli üretimle en hızlı şekilde teslim edilmektedir. Plastik poşet ile bez poşet arasında oldukça büyük farklar olmakta ve günümüzde plastik kullanımı azalmaktadır. Sizlerde buna destek vererek işletmelerinizde bez çanta kullanımını arttırabilirsiniz.

Bez Çanta Modelleri

Bez çanta modellerinde belirli standartlarda seçeneklerimiz olmasına karşın istediğiniz modelleme de yapılabilmektedir. Torba üzerinde kullanılacak olan görsel ister firma logonuz, ister slogan yada sektörünüzü ilgilendiren özel bir tasarım olabilmektedir. Uzun senelerce ham bez çanta modellerine bizlerle iletişim kurarak sizlerde sahip olabilirsiniz. Kolay eskimeyen ve defalarca kullanım sunan bez çanta ürünlerimiz ülke genelinde bir çok firma, işletme ve mağaza tarafından tercih edilmektedir.

  • Market Bez Çanta
  • Promosyon Bez Çanta
  • Mağaza Çantaları
  • Laminasyonlu Bez Çantalar
  • Fuar Çantaları
  • Koton Bez Çanta
  • Nonwoven Torba

Özellikle poşetlerin paralı olması nedeni ile gıda sektörü başta olmak üzere bir çok alanda kullanımı çok daha fazla yaygınlaşmıştır.  Markanızı yansıtacak modelleme yaptırarak günümüzdeki en iyi reklam stratejisinden faydalanmak için bez çanta imalatı yapan firmamıza ulaşabilirsiniz. Hemen her sektöre özel üretimi yapılan çanta çeşitlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Fikir edinebilmeniz için poşet çeşitleri sayfamıza göz alabilirsiniz.