tel çanta

Tela çanta kullanımı bir önceki seneye göre oldukça fazla armış ve ürün bilinirliğide gittikçe yükselmiştir. Bez çanta ürünlerinde bir çok farklı modelde imalat yapılsa da tele çantanın avantajı diğer ürün modellerine göre farkılık göstermektedir. Dokusuz yüzey olarak adlandırabileceğimiz Nonwonen; ipliğe dönüştürülmemiş liflerin özel yöntem ve tekniklerle kaplanıp ortaya çıkarılan halidir. Tela bez çanta ürünlerinde kullanımı da eskiye dayanmaktadır. Ülkemizde de uzun zamandır üretimi yapılmakta ve farklı sektörlerde kullanım yapılmaktadır.

Tela Kullanım Özellikleri Nelerdir?

  • Tela çanta ürününü diğer muadil ürünlerden ayıran en büyük özelliği tek kullanım değil uzun süreli kullanım sunmasıdır.
  • Doğada %100 çözülebilir özelliğe sahip kumaş türüdür.
  • Kalınlığı ile içini göstermeyen özelliğe sahiptir.
  • Elde taşıma ve omuzda askılı taşıma kolaylığı sunar.
  • Tela çanta üzerine baskı kolaylıkla yapıldığı gibi diğer bir çok ürüne göre daha canlı ve kaliteli bir görünüm sunar.
  • Sağlık sektöründe, gıda sektörüne, üretim sektöründe tekstil sektörüne kadar bir çok alanda kullanımı vardır.
  • Dokumasız nonwoven telalar, dokuma telalar, örgü telalar gibi 3 farklı çeşiti bulunmaktadır.
  • Fiyat olarak yine benzer ürünlere göre oldukça uygundur.

Toptan Tela Torba ve Çanta İmalatı

Bez çanta marketi olarak sizlere istediğiniz her ebatta tela çanta üretimi yapmaktayız. İsteğe özel üretim kolaylığı sunan firmamız fiyatlar konusunda en ekonomik çözümleri sizlere sunmaktadır. Kolay eskimeyen ve defalarca kullanım sunan tela çanta ürünlerimiz ülke genelinde bir çok firma, işletme ve mağaza tarafından tercih edilmektedir. Özellikle poşetlerin paralı olması nedeni ile gıda sektörü başta olmak üzere bir çok alanda kullanımı çok daha fazla yaygınlaşmıştır. Baskılı ve baskısız olarak dilediğiniz boyutlarda imalat yapıyoruz. Torba üzerinde kullanılacak olan görsel ister firma logonuz, ister slogan yada sektörünüzü ilgilendiren özel bir tasarım olabilmektedir.

Ürün Detayları ve Fiyatlar

Tela çanta ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen sitemizdeki iletişim numaralarından bizlerle irtibat kurabilirsiniz. Firma uzmanımız en ideal çözümleri sizlere sunacak ve alım oranınıza göre en uygun fiyatlı teklifi en hızlı şekilde sizlere iletecektir. Direk üreticisinden almış olacağınız yüksek kalitedeki bez çanta ürünümüzü sorunsuzca sizler ve müşterilerimiz kullanacaktır.