Pvc Çanta

Bireysel kullanıma en uygun pvc çanta modellerini firmamız kişiye özel üretmektedir. Kozmetik gruplarının korunması ve taşınması için son derece ideal olan bu ürünün bir çok farklı kullanıma uygun olmasıda avantaj sağlamaktadır. Makyaj çantası olarak kullanımı son derece yağın olan bu ürünler için firmamız 1000 adetten başlamak üzere imalat yapabilmektedir. Onlarca farklı tasarımla üretimini yaptığımız pvc çantalar için isteğine göre tasarımsal değişiklikler kolayca yapılabilmektedir.

Baskılı Pvc Çanta

Pvc çanta modellerinin tümünde baskı yapabilmekteyiz. Firmanız için promosyon ürünü olarak kullanımlarınızda baskı son derece ihtiyaç olacaktır. Şeffaf özellikli pvc çanta içinde baskı çözümleri sunmaktayız. Baskı esnasında ister firma logonuz, ürün görseli, slogan vb gibi ibareler eklenebilmektedir. Askılı yada askısız, baskılı veya baskısız istediğiniz özelliklerde imalat talep edebilirsiniz. Çantanın ebat ve boyutları içinde kullanıcak ürün niteliklerine göre seçim yapılabilmektedir.

Promosyon Pvc Çantaları

İmalatını yapmış olduğumuz pvc çantalar firma ve şirketler tarafından promosyon ürünleri olarak kullanıldığı gibi bir çok alışveriş platformlarında adetli satışlar içinde tercih edilmektedir. Makyaj çantaları için ülkemiz genelinde yoğun bir kullanıcı bulunan ve günden güne yaygın hale gelen bu çanta kullanımı için sizlerde hemen sipariş verebilir ve kullanım yapabilirsiniz. Makyaj ürünleri ile birlikte plaj çantası içinde son derece uygun bir malzemedir.

Pvc çanta bazı örnek çalışmalarımız sayfamızda paylaşılmış olup diğer detay ve fiyat bilgisi hakkında mutlaka ekibimizle görüşünüz. Sitemizdeki iletişim numaralarından hemen arayıp bilgi alınız.